Canlı İstanbul Trafik Durumu

Canlı İstanbul Trafik Durumu

İstanbul, Türkiye’de yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biri. Ülkenin en kalabalık, ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan en önemli şehridir.
İstanbul Halihazırda kullandığınız harita, İstanbul’da trafik yoğunluğu ile ilgili ihtiyacınız olan her türlü veriyi sunmayı amaçlayan bir platform olarak düşünülebilir.

Buraya geldiğiniz bilgiler, trafik sıkışıklığının daha belirgin olduğu alanlar ve hız olarak biraz daha düşük bir sürüş seviyesi benimsemenin yollarını kullanmak mümkündür.

Özellikle İstanbul’daki trafik durumu, bu haritanın yanında bire bir olanı artıran artı tuşuyla istediğiniz bölgeye daha yakınlaşabilir, eksi anahtar ile geniş bir perspektifte göz atma şansı yakalayabilirsiniz. Trafik durumu mevcut pozisyonda. Bu daha verimli seyahat etmenizi sağlayacaktır.

İstanbul ilinde toplam 39 ilçe bulunmaktadır. istanbul trafik , canlı trafik yoğunluk haritası izle

Adalar , Arnavutköy , Ataşehir , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler , Bakırköy , Başakşehir , Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beylikdüzü , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Çekmeköy , Esenler , Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kadıköy , Kağıthane , Kartal , Küçükçekmece , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sarıyer , Silivri , Sultanbeyli , Sultangazi , Şile , Şişli , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar , Zeytinburnu